MixChannel

iOS için Video Çekme, Düzenleme ve Paylaşım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.8 MB
  • Version 2.1.6
  • Dil TR / EN
  • Firma Donuts Co. Ltd.
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız ile kısa videolar çekerek arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir video çekme, düzenleme ve paylaşım uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız ile kısa videolar çekerek arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir video çekmedüzenleme ve paylaşım uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulamanın kullanıcı dostu arayüz araçları sayesinde sadece bir kaç dokunuşla kısa videolarınızı çekebilir, videolarınıza müzik veya kendi sesiniz ile dublaj yapabilir ve tek bir dokunuşla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulamanın tamamen Türkçe olması büyük bir avantaj diyebilirim.

MixChannel uygulaması içeriğinde; kullanımı kolay arayüz araçları, müzik ekleme, farklı filtreler, sosyal ağ entegrasyonu, farklı videoları kaynak alarak kolajlar yapma ve arkadaşlarınızla paylaşma gibi pek çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Kısa videolar çekeceğiniz ve düzenleyerek arkadaşlarınızla paylaşacağınız bir uygulama arıyorsanız, oldukça kolay kullanıma sahip MixChannel uygulamasını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
MixChannel indir
DİĞER SÜRÜMLER